ВCI 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2017-2018 н.р.

12017-2018Лебедь ВікторіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіськийЛуценко Т.О.
22017-2018Хміль БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийЯндола А.А.
32017-2018Мельник ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийЯндола А.А.
42017-2018Школьник МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіськийЛуценко Т.О.
52017-2018Грецька ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіськийФальченко Н.Г.
62017-2018Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеМіськийФальченко Н.Г.
72017-2018Кузьмич АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийЯндола А.А.
82017-2018Кореневський ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийЯндола А.А.
92017-2018Білоусова НаталіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіськийЯндола А.А.
102017-2018Новіков МихайлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...українська літератураIII місцеМіськийСавчук А.А.
112017-2018Синельникова КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...українська літератураII місцеМіськийКузюк Т.Г.
122017-2018Кузюк СвітланаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...українська літератураII місцеМіськийЛитвинова С.В.
132017-2018Соколова НадіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийБаранецька Н.П.
142017-2018Попова КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийАндрющенко Г.М.
152017-2018Стаценко ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийБаранецька Н.П.
162017-2018Верещагін ДаніїлВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеМіськийЛевченко Я.О.
172017-2018Басов МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеМіськийАндрющенко Г.М.
182017-2018Мороз AннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийАндрющенко Г.М.
192017-2018Кірюхіна ДіанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЛевченко Я.О.Баранецька Н.П.
202017-2018Загребенюк ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЄльнікова Є.Ю.Кірієнко В.В.
212017-2018Мєшкова ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеМіськийБаранецька Н.П.
222017-2018Кажаєв МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийБаранецька Н.П.
232017-2018Андрійчук АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийАндрющенко Г.М.
242017-2018Бондаренко СофіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийБаранецька Н.П.
252017-2018Цимбалюк РостиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеМіськийКірієнко В.В.
262017-2018Дудченко ОльгаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЄльнікова Є.Ю.
272017-2018Кеча ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеМіськийКірієнко В.В.
282017-2018Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийРастьогін М.Ю.
292017-2018Курилко МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
302017-2018Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
312017-2018Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийГрабчак Д.В.Ткачов О.М.
322017-2018Коваленко ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко К.В.Пашко І.М.
332017-2018Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
342017-2018Левченко НінельВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийНіколаєнко Ю.І.
352017-2018Стадник ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийНіколаєнко Ю.І.
362017-2018Садирова ДіанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийПашко М.І.
372017-2018Біленко БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
382017-2018Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
392017-2018Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийПашко М.І.
402017-2018Ілюк МаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачова І.Ф.
412017-2018Школьник МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийМєшков О.Ю.
422017-2018Пірог ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачова І.Ф.
432017-2018Скорик ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
442017-2018Чернозуб ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийТкачова І.Ф.
452017-2018Замісна СвітланаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачова І.Ф.
462017-2018Деріна ДаринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
472017-2018Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийТкачова І.Ф.
482017-2018Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
492017-2018Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийПашко М.І.
502017-2018Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийМєшков О.Ю.
512017-2018Винник МихайлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийТкачов О.М.
522017-2018Дудяк ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийКарпенко В.П.
532017-2018Жевагін АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийКарпенко В.П.
542017-2018Гальченко ТимурВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачова І.Ф.
552017-2018Єпіхін ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийГрабчак Д.В.
562017-2018Стоянович ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачова І.Ф.
572017-2018Цимбалюк РостиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачов О.М.
582017-2018Кульпієв МілушВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийТкачова І.Ф.
592017-2018Литвишко ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачова І.Ф.
602017-2018Бакланов ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийКарпенко В.П.
612017-2018Чурсіна ТаїсіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачов О.М.
622017-2018Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийТкачов О.М.
632017-2018Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийКарпенко В.П.
642017-2018Кеча ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийГрабчак Д.В.
652017-2018Виноградов ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийКозлова О.Г.
662017-2018Дурман ЗлатаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийКозлова О.Г.
672017-2018Морозов МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.
682017-2018Довгань БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.
692017-2018Шевченко ВікторіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеМіськийХаритонова І.М.
702017-2018Ніколаєва МаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеМіськийДубенюк О.О.
712017-2018Грецька ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеМіськийДубенюк О.О.
722017-2018Супрунюк ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаI місцеМіськийДубенюк О.О.
732017-2018Кірюхіна ДіанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеМіськийДубенюк О.О.
742017-2018Буцев БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеМіськийДубенюк О.О.
752017-2018Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаI місцеМіськийДубенюк О.О.
762017-2018Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
772017-2018Кеча ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
782017-2018Жевагін АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
792017-2018Чернозуб ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
802017-2018Кондаков БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.Трощієва Л.Є.
812017-2018Терещенко ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.Трощієва Л.Є.
822017-2018Черняєв ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
832017-2018Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
842017-2018Музика БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
852017-2018Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
862017-2018Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеМіськийЛісова Н.Т.
872017-2018Жевагін АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийЛісова Н.Т.
882017-2018Нічипорук ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийЛісова Н.Т.
892017-2018Губей МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийЯковлєва К.І.
902017-2018Андрєєв ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
912017-2018Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеМіськийЯковлєва К.І.
922017-2018Кондаков БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийЛісова Н.Т.
932017-2018Єрмосіна ОлесяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
942017-2018Єрмосін ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
952017-2018Узундай МихайлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийГубанова О.П.
962017-2018Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийЛуценко Т.О.
972017-2018Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийЛуценко Т.О.
982017-2018Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеМіськийЛуценко Т.О.
992017-2018Григоренко ЯрославВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийШовкун В.В.
1002017-2018Кусік ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийШовкун В.В.
1012017-2018Далечин ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийБарабаш С.О.
1022017-2018Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийБарабаш С.О.
1032017-2018Черняєв ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеМіськийНауменко А.М.
1042017-2018Клеймьонова ІринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеМіськийКудря І.І.
1052017-2018Терещенко ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийХавруняк Л.М.
1062017-2018Максимів РостиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
1072017-2018Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийЛях Т.М.
1082017-2018Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіськийТихонова Л.І.Гордієнко О.В.
1092017-2018Скорик ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіськийТихонова Л.І.Гордієнко О.В.
1102017-2018Андрєєв ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіськийКарпенко Д.П.
1112017-2018Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийТихонова Л.І.Гордієнко О.В.
1122017-2018Стоянович ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрокопенко О.В.
1132017-2018Винник МихайлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
1142017-2018Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
1152017-2018Павленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
1162017-2018Кеча ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
1172017-2018Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрокопенко О.В.
Яндекс.Метрика